דוכן פלאפונים

חברת מאור מתקני תצוגה מהמובילים בישראל בפתרונות תצוגה לחלונות ראווה, חנויות ודוכנים. עם שנים של ניסיון ומאות עסקים שעברו תחת ידנו, נדע להתאים עבורכם דוכן פלאפונים מותאם אישית, מאור, מרווח, עם אחסון, כזה שיגרום לכל הלקוחות שעוברים, לעצור להסתכל, ולקנות.

דוכן פלאלפונים בקניון
דוכן פלאפונים - מסכי מגן

דוכן פלאפונים בהתאמה אישית

כשמדובר בדוכני פלאפונים יש חשיבות רבה ביותר לנראות של הדוכן, בדרך כלל הדוכנים ממוקמים בקניונים ובמקומות מסחר. ובעלי הדוכן מתפרנס בעיקר אם לא רק  מהעוברים ושבים. זה נכון שלעומת מוצרים אחרים שאנשים קונים כבדרך אגב, בדרך כלל בקניית פלאפונים אנשים בודקים, איזה מכשיר הם רוצים, איזה דגם, ואף עושים השוואות מחירים. 

ולמרות זאת אנשים מבררים, עוברים בדוכנים בקניון, ובודקים מחירים. ואם המחירים שלכם טובים, ויש לכם יתרונות על אחרים כמו אחריות לשנתיים וכדומה, הם יקנו אצלכם. אבל הם לא ייגשו אל הדוכן שלכם אם הוא לא יהיה מושך, מסודר, ומואר.

חברת מאור מתקני תצוגה מתמחים בדוכני פלאפונים, הקמנו דוכני פלאפונים לעשרות עסקים בישראל, ויודעים מה יגרום לאנשים לבוא אליכם לדוכן, להסתכל, ולקנות. 

דוכן פלאפונים בהתאמה אישית
דוכן כולל אחסון גדול לפלאפונים
דוכני פלאפונים מוארים
דוכן פלאפונים מושך בתחנה מרכזית
דוכן פלאפונים פתוח שני צדדים
מתקן תצוגה - מסכי מגן

מוצרים נוספים בדוכן פלאפונים

דוכני פלאפונים בקניון, או במקומות מסחר אחרות, לא עובדים ועושים עסק רק ממכירת פלאפונים. בשביל למכור פלאפונים בלבד, אולי לא יהיה שווה לפתוח דוכן בשביל זה, אלא אם כן אתם מוכרים בכמויות. רוב הדוכנים מספקים שירותים נוספים, כגון: תיקוני מסכים שזה כסף טוב, מכירת מסכי מגן לכל הדגמים של הפלאפונים, מטענים, אוזניות, כמו כן טאבלטים ממגוון דגמים, סימים, ביגטוקים, חלקם גם מספקים שירותי מעבדה ותיקונים. פלאפון קונים רק פעם אחת בהרבה זמן, ומצד שני את השירותים הנוספים, אנשים צורכים וצריכים כל הזמן, מה גם שהרווחים על פלאפונים מוגבלים מאוד, לעומת מוצרים ושירותים נוספים. 

לכן אם אתם מקימים דוכן לפלאפונים במקום מתאים עם עוברים ושבים, והדוכן שלכם בנוי נכון מבחינת תאורה, חלונות ראווה, מדפי מוצרים, תכנון נכון. וכמובן עם השירות המעולה שלכם, אז תעשו עסק משתלם מצליח. בשביל ייעוץ חינם אודות פתרונות נכונים ומותאמים אישית עבורכם, התקשרו עכשיו > 053-9419009

דוכן פלאפונים - רמי לוי
דוכן פלאפונים - MOBI
דוכן פלאפונים - ענק לחנות

אולי יעניין אותך לקרוא גם על עיצוב חלונות ראווה, מתקני תצוגה לחנויות, דוכן לתכשיטים, דוכני מכירה, לוחות מחורצים, וסטנדים לחנויות.