עזרי תצוגה

חברת מאור מתקני תצוגה מהמובילים בישראל בפתרונות ועזרי תצוגה לחנויות, קיוסקים, חלונות ראווה, ועוד. עם שנים של ניסיון ומאות עסקים שעברו תחת ידנו, נדע להתאים עבורכם עזרי תצוגה מותאמים אישית, בין אם מדובר על מוצרי מזון וממתקים, על הלבשה והנעלה, על בלונים ליום הולדת, על מוצרי היגיינה, או סיגריות וטבק. לנו יש את הפתרונות עבורכם.

השימוש בעזרי תצוגה כמקדם מכירות

ישנם סוגים רבים מאוד של עזרי תצוגה למגוון מוצרים שונים, אצל כולם המטרה היא אחת, למכור!  עזרי תצוגה נועדו להפוך את המוצר למושך, מגרה, ולתת חשק ללקוח הפוטנציאלי שעובר במקום לקנות אותו. מעבר לזה יש גם את סיבת האחסון, האחסון צריך להיות חכם, אפקטיבי, שתופס כמה שפחות מקום, ויחד עם זאת בצורה מסודרת ויפה. נמנה לדוגמה כמה סוגים של עזרים לתצוגה: 

 

עזרי תצוגה לתחום האוכל

עזרי תצוגה לממתקים, לסנדוויצ’ים, לקרואסונים, לעוגות, ולאוכל מסוגים שונים. כשמדובר בעזרי תצוגה לאוכל יש משמעות רבה ביותר לתצוגה, מכיוון שאם תמכרו עוגות או סנדוויצ’ים, והם לא ייראו טוב, והם ישכבו אחד על השני אנשים לא יקנו, כי זה לא יגרה אותם, ויעורר את תאבונם. ואם הם לא יקנו יום למחרת כבר תצטרכו לזרוק בכול, וזה אומר שתפסידו כסף על אותו יום. באם היה מדובר כשיש עזרי תצוגה שמציגים את העוגות, הסנדוויצ’ים, בצורה מסודרת, יפה, ומעוררת תאבון, אולי אפילו אם תאורה, הייתם מוכרים בכל באותו היום והביקוש היה גדל על אותם מוצרים.

 

סוגים נוספים עזרי תצוגה

במאור מתקני תצוגה תוכלו להזמין בהתאמה אישית עזרים לתצוגה מסוגים שונים, בין השאר דלפקי תצוגה לתכשיטים, תיבות פרספקס סגורות, עזרי תצוגה לשעונים מדורגת מוארת, תצוגה למשקפיים מוארת עם מגירות לאחסון, תצוגה למשקפיים לתליה על קיר עם תאורה, סטנד תצוגה לעטים דו כיווני ננעל עם לוגו, דלפקי תצוגה לפלאפונים, ועוד. 

אודות מאור מתקני תצוגה

אצלנו תמצאו הרבה מעבר למתקני תצוגה, הלקוחות שלנו נשארים נאמנים לשנים רבות ולא בכדי. אצלנו כל לקוח קטן וגדול מקבל שירות אדיב ומקצועי, אנו מקשיבים בסובלנות רבה לצרכים שלכם, ומה אתם מעוניינים להשיג, ומתאימים עבורכם באופן אישי את הפתרונות הנכונים כשאנו לקוחים בחשבון את עניין האחסון, נראות, סדר ויופי, גודל, ועוד. אצלנו תמיד תמצאו מענה, תוכלו לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע עם ניסיון של שנים. אנו נשמח לצרף אתכם לקהל לקוחותינו, לשרת אתכם, ולתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר עבור העסק שלכם. 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על עיצוב חלונות ראווה, מתקני תצוגה לחנויות, דוכן לתכשיטים, דוכן פלאפונים, דוכני מכירה, לוחות מחורצים, וסטנדים לחנויות.