פתרונות תצוגה

חברת מאור מתקני תצוגה מהמובילים בישראל בפתרונות תצוגה לחלונות ראווה, חנויות ודוכנים. עם שנים של ניסיון ומאות עסקים שעברו תחת ידנו, נדע להתאים עבורכם פתרונות תצוגה מותאמים אישית, תוך כדי תשומת לב על נראות, סדר, אחסון, תאורה ויופי, כזה שיגרום לכל הלקוחות שעוברים, לעצור להסתכל, ולקנות.

סוגים של פתרונות תצוגה

ישנם סוגים רבים של פתרונות אחסון ותצוגה. כשמדברים על פתרונות תצוגה מדברים ממדפים בחנויות, דלפקים, ארונות, ויטרינות, עזרי תצוגה כגון סטנדים, מתלים, ווים, ועוד. הפתרון צריך להיות מותאם עבור המוצרים שלכם, כך שייראו טוב על המדף בצורה מושכת, יפה, מסודרת ומוארת, שעוברים ושבים ירצו לקנות את המוצר. באם המוצרים יהיו שוכבים על המדף או שרק חצי ממנו הוא גלוי, אנשים לא ירצו לקנות ותפסידו כסף. 

מאור מתקני תצוגה מספקת למאות עסקים בישראל פתרונות אחסון ותצוגה החל מחנויות למשקפי שמ, לקיוסקים, לחנויות אוכל, לחנויות צעצועים, לחנויות מחשבים, ועוד. כמו דוכנים לתערוכות, דוכני מכירות לפלאפונים, ועוד. 

פתרונות תצוגה לחנויות

כל חנות דורשת פתרונות תצוגה שונים, כפי שתראו בתמונות לחנות אופניים, דרושים פתרונות שונים משל חנות מחשבים, אופטיקה למשקפיים זקוקה לפתרונות שונים מסופרמרקט. ולכן צריך לתכנן הכל מראש בצורה חכמה ומקצועית. צריך לדעת אלו מוצרים אתם רוצים להציג למעלה, אלו למטה, אלו מוצרים להציג ליד הקופות, בכניסה לחנות, באיזו דרך להציג אותם. לכל הדברים הללו יש השפעה ישירה על המכירות והרווחים שלכם. 

במידה ומוצרים לא ייראו טוב על המדפים, או שיהיו למטה מדי, או גבוה מדי, אנשים יקנו פחות אם בכלל. לפעמים אתם תרצו לשים מוצרים במעברים ליד העיניים של העוברים ושבים. כל אלו ועוד צריך לתכנן. אנו בחברת מאור מתקני תצוגה, עם מאות לקוחות מכל סוגי החנויות וניסיון של שנים, נדע להתאים עבורכם פתרונות תצוגה בהתאמה אישית. מתכנון ועד ההגעה לחנות עצמה. לייעוץ התקשרו עכשיו 053-9419009

פתרונות תצוגה לחנויות בגדים

אנשים לא קונים רק בגלל שהם צריכים, אנשים קונים כי מתחשק להם לקנות בהחלטה רגעית. הדבר נכון שבעתיים כשמדובר על חנויות בגדים. לא תמיד אתם הכי זולים בשוק, ולא תמיד יש לכם את הסחורה הכי איכותית ויוקרתית, אבל אם הבגדים ייראו טוב עם תצוגה נכונים על קולבים, מוארים, אנשים יקנו מבלי לחשוב פעמיים. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, נעשה פשוט יותר ויותר לקנות ברשת, והדבר פוגע בחנויות בגדים בישראל, מכיוון שבאינטרנט לרוב יותר זול. אבל אנשים גם מחפשים חווית קנייה. 

חוויית קנייה הינה בשירות, בנראות, בתצוגה. אלצנו תוכלו למצוא קירות חריצים לתליית ווים מסוגים רבים, לסוגים שונים של בגדים. כמו כן תוכלו לבקש פתרונות תצוגה מותאמים אישית, ואנו נייצר עבורכם. לייעוץ התקשרו עכשיו – 053-9419009

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על עיצוב חלונות ראווה, מתקני תצוגה לחנויות, דוכן לתכשיטים, דוכני מכירה, לוחות מחורצים, וסטנדים לחנויות.